Ty również możesz pomóc!
Dołącz do naszej akcji!

Wpłat można dokonać poprzez:

lub przelewem bankowym

41 1050 1575 1000 0090 8086 5273

(z dopiskiem #NaPomocNiosącymPomoc)

Nasza misja

Skąd ten pomysł?
 

Codziennie widzimy rozmiar tragedii, która rozgrywa się na naszych oczach. Do szpitali trafiają kolejni chorzy, ludzie tracą pracę, zamykane są przedsiębiorstwa. Widzimy też rozmiar poświęcenia pracowników służby zdrowia i innych służ, którzy z narażeniem własnego zdrowia każdego dnia walczą z epidemią.
 

Chcemy, żeby to jak najszybciej się skończyło. Chcemy wesprzeć osoby, walczące na pierwszej linii frontu. Chcemy im z całego serca podziękować! Stąd pomysł akcji #Na Pomoc Niosącym Pomoc.

 

Jak chcemy pomagać?
 

Naszą misją jest pomoc osobom, które każdego dnia walczą z koronawirusem SARS-CoV-2.

Wiemy, że muszą mieć siły do tej niezbędnej, ciężkiej pracy. To oni zajmują się naszymi dziadkami, rodzicami, pozostałymi bliskimi, często kosztem własnej rodziny i zdrowia. Brak im czasu, by zrobić zakupy i przygotować sobie jedzenie. Dlatego zamierzamy im zapewnić ciepłe, pełnowartościowe i pożywne posiłki, każdego dnia, do końca walki z pandemią.

Zamierzamy jak najszybciej objąć naszą akcją także pracowników służb cywilnych, którzy także pomagają w walce z pandemią i również potrzebują naszej pomocy i wsparcia.

Zbieramy także środki na zakup testów na obecność SARS-CoV-2. Możliwość szybkiego wykluczenia obecności wirusa zminimalizuje konieczność przeprowadzania kwarantanny po każdym potencjalnie ryzykownym kontakcie. Dzięki temu unikniemy paraliżu kolejnych placówek i oddziałów szpitalnych, i zredukujemy zagrożenie brakami kadrowymi.

Jak działamy?
 

Dbamy, aby dostarczane posiłki były zdrowe, świeże, smaczne i pełnowartościowe. Powierzamy ich przygotowanie wybranym, spełniającym najwyższe normy higieny i bezpieczeństwa przedsiębiorstwom gastronomicznym. Dostarczamy je codziennie tak, by trafiły bezpośrednio do osób, które jak nikt inny mają dziś́ prawo oczekiwać pełnej solidarności ze strony naszej społeczności.

Zbieramy środki i wspieramy inne zbiórki mające na celu zakup testów i odczynników do szybkiego wykrywania zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Jak możesz pomóc?
 

Wesprzyj naszą akcję poprzez dokonanie wpłaty na poniższe konto

 

41 1050 1575 1000 0090 8086 5273

(z dopiskiem #NaPomocNiosącymPomoc)

 

 

Podaj dalej! Pomóż nam również rozpowszechnić kampanię - polub nasze kanały w mediach społecznościowych, udostępnij nasze posty, komentuj i przekazuj dalej! Nie zapomnij o dodaniu hasztagu #NaPomocNiosącymPomoc.

Dołącz do akcji #NaPomocNiosącymPomoc i Podziękuj posiłkiem!

Co jeszcze chcemy zrobić? Jak jeszcze pomagać?
 

Naszą akcją w kolejnych krokach pragniemy objąć kolejne grupy walczące na froncie z koronowirusem - mamy na myśli pracowników służb mundurowych i cywilnych. Choć może o nich nie mówi się tak samo głośno, jak o pracownikach medycznych, to oni również zasługują na naszą wdzięczność

i wsparcie... posiłkiem.

Mamy również w planach organizację kolejnych inicjatyw ,,Mieszkanie dla Medyka", czy aktywne wsparcie zbiórki środków dla szpitali, na zakup testów do bieżącego badania pracowników służby zdrowia i pracowników służb cywilnych na obecność koronawirusa.

 

Dołącz do nas już dzisiaj i zachęć innych!

Organizator akcji

Hello Poland Sp. z o.o.

ul. Św. Mikołaja 19, 50-128 Wrocław

NIP: 8971842378, KRS: 686920

Kapitał zakładowy: 1 550 000 zł

Napisz, zajrzyj, zaklikaj

  • fb-b
  • insta-b
  • in-b
  • twit-b
  • mail-1
  • fb
  • insta
  • li
  • twit
button-4.jpg